"Укрзалізниця" – лідер за кількістю скарг
Загрузка плеера...

У лютому "Укрзалізниця" стала лідером за кількістю скарг, які надійшли до Антимонопольного комітету. В АМКУ пояснили, що йдеться про порушення під час здійснення публічних закупівель.

Філіали залізничного монополіста за місяць щонайменше 40 разів були помічені у сумнівних операціях. В середньому, виходить, щодня знаходили не менше одного порушення. Таким чином залізниця більш ніж вдвічі випередила іншу структуру, пов'язану з транспортом – Державне агентство автомобільних доріг. "Укравтодор" назбирав усього лише 18 скарг, пропустивши вперед таку серйозну організацію, як Держприкордонслужба. Серед цих загальнодержавних відомчих структур опинилась і міськрада Дніпра. Антимонопольний комітет отримав 23 повідомлення про порушення, які допускали чиновники департаменту гуманітарної політики.

Антимонопольщики додали, що за рік кількість скарг на махінації під час тендерів збільшилась. Нагадаємо, після скандалу з викриттям корупційної схеми у Міністерстві оборони виявилось, що  "Укрзалізниця" співпрацює з фірмою "Трейд Коммодіті". Саме ця компанія була пов'язана з оборудками при закупівлі палива.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram