Українці не бачать сенсу в економії, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оприлюднив на своїй сторінці у Facebook інформацію щодо скорочення споживання газу. Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Чи плануєте Ви економити на споживанні комунальних послуг?"

І ось які відповіді ми отримали.

Юрій, житель Києва:

"У мене пільги, тому… Але судячи з того, як мої друзі зараз заробляють, то вони економлять. Коли було дуже холодно, то ніхто не економив, бо це не файно дуже. Бо ти платиш за ці послуги і ще й економиш на цьому…А якщо в сім’ї знаходяться діти, то це дуже погано".

Ірина, жителька Києва:

"Чоловік інвалід, йому потрібне тепло. Він погано пересувається. Я не планую ні в їжі економити… Не планую. Менше ковбаси з’їм чи м’яса, але буду за газ платити".

Іоланта, жителька Києва:

"А як можна? Підкажіть, то я буду. Газ мене не цікавить, у мене електроплита, все електро. Якби був автомобіль, я б теж перейшли на електрику у нас її вистачає. Ну я вимикаю скрізь, де вийшла. Зайшла – увімкнула. Тут я економлю… О, а де ж іще можна зекономити? У мене ще вікна не поміняні, але мені дуже не хочеться цю пластмасу, але доведеться, тому що з нею тепло. Європа не хоче, на нас скинула ці вікна. Ну, мабуть, в бідній країні доведеться поки що пластмасові вікна ставити. То я вже літом збираюся. А як іще? Утеплитися. Але це тільки утеплитися. Як економити я не знаю, по-моєму немає можливості. Хіба що йти на мітинг".

Віталій, житель Києва:

"Я вже економлю. Взагалі-то вже 4-й рік живу при температурі 18 градусів, ось, економлю на комунальних послугах. Вже! В Європі, кажуть, німці також живуть при таких температурах. Так що нічого, звикнемо. Це дорого, банально. Я вважаю, що та ціна, яка у нас зараз на комунальні послуги, не відповідає статкам наших громадян".

Галина, жителька Києва:

"Так, будимо пробувати економити, звичайно. Ми розуміємо, що ціна на газ зростає і якщо уряд підніме наші тарифи, наші ціни на комунальні платежі теж будуть зростати"

Антон, житель Києва:

"Экономить всегда нужно. А газом пользуюсь только вот на плите".

Світлана, жителька Києва:

"Как я могу экономить? Как? Что, счетчики стоят? Отопление и так полудохлое, что выставили, то выставили. А на чем? Можно экономить, когда стоят счетчики. То есть, не мыться, не готовить пищу свечка, костерок…Чем ты не пользуешься, вот и получаешь экономию. Какой смысл, если растет тариф? Нет смысла экономить".

Альона, журналіст:

"Цікаво виходить: влада постійно ставить населення у рамки, говорить про економію, при цьому витрачаючи сотні мільйонів гривень із бюджету на розвиток партій, передвиборчі кампанії, привітання зі святами. Та чи варто сподіватися на покращення, якщо витрати політиків все ростуть, а рівень життя населення котиться донизу".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram