Селфі з Порошенком посварило "порохоботів"
Загрузка плеера...

Не стільки сама зустріч Петра Порошенка з так званими порохоботами, скільки фото з одним із них викликало гарячу дискусію в мережі. Після того, як Мирослав Олешко виклав селфі з самим гарантом, блогери звинуватили його в самопіарі і навіть створили цілий рух під хештегом #забань_олешко.

Так, наприклад, Серж Марко не тільки словами, а й діями підтримав таку ініціативу і прикріпив до посту з обуреннями на адресу Олешка скін із баном його сторінки. Те ж саме зробила й Олена Монова. Крім того, жінка наголосила, що перед самою зустріччю блогерів попросили здати всі гаджети, тому незрозуміло, яким чином одному з учасників вдалося зробити фото.

У відповідь на це сам винуватець скандалу зазначив, що нічого протизаконного не зробив і фото опублікував зі згоди Порошенка. Користувачі соцмережі в коментарях припустили, що Олешко мітить у депутати.

Юрій Гудименко, який також був на зустрічі, заявив, що із 17 осіб, які прийшли, аби вказати Президенту на наявні в державі проблеми, один тільки Олешко заявився, щоб нібито "поклонитися у пояс царя-батюшки".

Загалом флешмоб із баном блогера підтримали десятки людей. Однак є й ті, хто зі скепсисом ставиться до такого роду акцій. До прикладу, волонтер Юрій Касьянов іронічно припустив, що всі нападки на Олешка здійснені з легкої руки самого Порошенка, який нібито "розсердився за панібратство".

Сам же забанений блогер відмовляється вступати у публічні сварки, які, за його словами, можуть розколоти країну.

Нагадаємо, саме Олешко у вересні опублікував нібито випадкове відео, де Президент, як звичайний громадянин, виходить із супермаркету. При цьому зазначалося, що такі дії є ознакою позитивних змін у країні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram