Кадрова криза: коаліція вже поділила крісла
Загрузка плеера...

Фракціям парламентської коаліції вдалося досягти домовленостей щодо розгляду цього тижня питання про призначення голів Національного банку, рахункової палати та омбудсмена. Про це у коментарях українським ЗМІ заявив голова фракції БПП на погоджувальній раді у Верховній Раді, де Артур Герасимов зазначив, що цього тижня парламент має приділити максимум уваги кадровим питанням.

Артур Герасимов, голова фракції "БПП":

"Ми не можемо більше зволікати з їх вирішенням. Це і про обрання нового очільника Національного банку, членів Центральної виборчої комісії, незалежного аудитора НАБУ та інших". 

Минулого пленарного тижня питання перепризначення голови НБУ було винесено у порядок денний, але депутати так і не розглянули його під час засідання. Цього тижня голова "БПП" прогнозує високу вірогідність ухвалення у сесійній залі рішення за цілою низкою кадрових питань.

Сергій Власенко, народний депутат (фракція "Батьківщина"):

"У нас якась країна обіцянок. У нас один обіцяє закінчити війну за одну секунду. Потім ще щось обіцяють, потім ще. Я переконаний у тому, що не лише звіт пані Гонтаревої, не лише відставка пані Гонтаревої, а ретельне кримінальне розслідування, збирання доказів, а відтак – і притягнення її до кримінальної відповідальності".

Нагадаємо, Валерія Гонтарева подала Президентові України заяву про відставку з посади голови НБУ у травні 2017 року і до цього часу перебуває у відпустці. Національним регулятором керує перший заступник Яків Смолій, якого пропонують призначити новим головою центробанку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram