Військовий полігон назвали "пеклом на землі"
Загрузка плеера...

Вже вдруге з початку року життя військових на українських полігонах стає предметом гучного скандалу. За повідомленням військовослужбовця Юлії Матвієнко на своїй сторінці у Facebook, військовий полігон "Широкий лан" у Миколаївській області – "це пекло на землі", яке вже 5 рік не можуть привести до нормального стану.

Військове командування відреагувало на таку ситуацію та наголосило, що останнім часом випало дві місячні норми опадів, тому відбулося погіршення побутових умов у наметовому містечку. Вони також зазначили, що наразі вже відновлено функціонування дренажної системи та продовжується підтримання у належному стані іншої інфраструктури табору.

За повідомленням заступника командира 92 бригади Максима Марченка, підготовка полігону до прийому військових почалася ще 18 лютого, а весь командуючий склад живе в рівних умовах з військовослужбовцями.

Слід зазначити, що цього року на фінансування Міноборони було виділено майже 83 мільярди гривень, але проблеми  щодо жахливих умов проживання вирішуються тільки після розголосу у ЗМІ.

Джерело відео: Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram