Суд залишив Льовочкіну цілий острів
Загрузка плеера...

Оновлений Верховний Cуд відзначився вердиктом щодо опоблоківця Сергія Льовочкіна і його сестри. Служителі Феміди розглядали справу про повернення у державну власність маєтку народного депутата у Конча-Заспі. Розкішний палац розташований на окремому острові площею 3,2 га.

Попри вимоги прокурорів, Верховний Суд не став повертати державі земельну ділянку під Києвом. Служителі Феміди стали на бік Льовочкіна і постановили, що ділянка законно належить йому та його сестрі. Водночас саме територія, де було зведено будинок, стала причиною позову.

Активісти неодноразово наголошували, що будівництво ведеться на землі заповідника з порушенням норм закону. Проте адвокати Львовчкіних запевняли, що територія була відведена під забудову, адже острів не є частиною заказника.

Знайшлись і документи, які підтверджують цю тезу. У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз надали суддям висновок про те, що земля Льовочкіних на острові не пов'язана з водним фондом. Прокурори подали позов ще у 2014-му, судова тяганина тривала чотири роки.

Зазначимо, колишній голова адміністрації президента часів Януковича, а нині народний депутат Сергій Львочкін небайдужий до шикарної нерухомості. Зокрема, він володіє фешенебельним маєтком на півдні Франції. Нещодавно цим майном зацікавились детективи Національного антикорупційного бюро України.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram