Луценка просять втрутитись у "війну за Богомольця"
Загрузка плеера...

Відкрите протистояння між керівництвом Національного медичного університету імені Богомольця та Міністерством охорони здоров'я не припиняється. Катерина Амосова вдруге через суд домоглася поновлення на посаді ректора навчального закладу.

Дочка видатного кардіолога також заручилася підтримкою Вченої ради, яка схвалила її боротьбу за незалежність та автономність вишу. Більш того – колеги Амосової закликали генерального прокурора Юрія Луценка узяти під особистий контроль розслідування правопорушень з боку МОЗ, про які заявила ректор. Окрім того, викладачі просять зобов'язати Центр тестування підписати з університетом договір щодо проведення іспитів "КРОК". Відсутність домовленості стала однією з основних причин конфлікту.

Нагадаємо, що незаконна виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун відсторонила Катерину Амосову з посади ректора 20 лютого. Проти вченої була розгорнута потужна інформаційна кампанія зі звинуваченнями у корупції. Натомість студенти вишу виступили проти рішення МОЗ, оголосивши безстроковий страйк, який завершився після того, як їх вимоги підтримав профільний комітет Верховної Ради.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram