Держкосмос: ракети хоч завтра, але з Австралії
Загрузка плеера...

Україна готова запускати ракети в космос з Австралії. Про це заявив представник Києва Микола Кулінич. Український посол запропонував австралійцям надати технічну та інформаційну підтримку при розбудові космодрому в окрузі Кімберлі на північному заході країни.

Як виявилось, Київ ще два роки тому вперше звернувся до Канберри з пропозицією побудувати майданчик для запуску ракет. Україна пропонує надати своїх експертів, якщо австралійці погодяться віддати в оренду до семи тисяч квадратних кілометрів промислових площ. Щоправда, спершу треба отримати дозволи від екологів та владнати питання з правами на землю австралійських аборигенів.

Вартість проекту поки не називають, проте відомо, що лише для первинного дослідження потрібно не менше півмільйона доларів. Посол України в Австралії заявив, що до будівництва космодрому хочуть долучити сусідні країни та приватних інвесторів. У Державному космічному агентстві вважають, що будівництво може зацікавити Японію, Південну Корею, Індонезію та Сингапур.

Посол України Микола Кулінич заявив, що Держкосмос готовий запускати ракети хоч "завтра вранці". Українська делегація має прибути до Австралії для уточнення деталей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram