Порошенко нагадав ЄС про агресора
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко зустрівся з верховним представником ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федерікою Могеріні. Під час спільного брифінгу глава держави зауважив, що Європейський Союз має визнати Росію країною агресором і стороною конфлікту на Сході України.

Гарант закликав ЄС застосувати санкції до осіб, що причетні до організації незаконних президентських виборів президента Росії у Криму.

Порошенко запропонував Могеріні відправити на Донбас другу місію послів політико-безпекового комітету ЄС, щоб побачити, як РФ виконує взяті на себе зобов’язання мінських угод.

Під час дипломатичної зустрічі сторони також домовилися посилити співробітництво у боротьбі з кіберзагрозами та фейковими новинами.

Петро Порошенко, Президент України:

"Твердо переконаний, що через чотири роки російської агресії проти України вже настав час для Європейського Союзу назвати агресора агресором та стороною конфлікту. Ми вважаємо, що в контексті російських президентських виборів наступної неділі, я абсолютно чітко заявив про те, що Україна не визнає фейкові президентські вибори на тимчасово окупованих територіях, бо і там росіяни планують проводити так зване голосування. Ми впевнені в тому, що необхідно запровадити санкції проти осіб, які причетні до організації незаконного виборчого процесу. Я закликав ЄС до аналогічних дій у відповідь на незаконні так звані вибори. Крім того, в контексті поширення з боку Росії дезінформації, здійснення хакерських нападів, втручання у виборчі процеси, що спрямовані проти демократичного світу (ЄС та України), ми домовилися посилити наше співробітництво у боротьбі з кіберзагрозами та фейковими новинами".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram