Президент похвалився грошима на електростанції
Загрузка плеера...

Президент України на своїй сторінці у Facebook похвалився черговими здобутками. Мова йде про кошти, які держава отримала на будівництво трьох сонячних електростанцій на Вінниччині.

Зазначається, що на відповідний проект Європейський банк реконструкції та розвитку виділив майже 26 мільйонів євро. З цієї суми 18,5 млн – це кредит самого ЄБРР, решта – кредит Фонду чистих технологій.

За словами Порошенка, сонячні електростанції – це ще один крок до енергонезалежності України. Крім того, це аж 365 нових робочих місць для людей, які будуть залучені в будівельних роботах та на обслуговуванні станції. Варто зазначити, що за інформацією Держстату, станом на 1 січня в Україні зареєстровано понад 354 тисячі безробітних.

Водночас експерти відреагували на заяву Порошенка і наголосили, що незначна сума для держави. І замість того, щоб хизуватися цим, Україні необхідно підійти серйозніше до комплексної розробки проекту відновлюваної енергетики.

Нагадаємо, допомога європейських партнерів обумовлена програмою фінансування малого і середнього бізнесу. Вона спрямована на створення робочих місць в українському бізнесі шляхом розвитку підприємств і підтримки їхніх планів з експорту на ринок ЄС.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram