ГПУ викликає "на побачення" російських суддів
Загрузка плеера...

Голові та 18 суддям Конституційного суду Російської Федерації направили повідомлення про підозру та виклик на допит щодо рішення про анексію Криму. Про це у на своїй сторінці у Facebook зазначив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами, служителі Феміди допомогли представникам влади і Збройних сил Російської Федерації змінити державний кордон України. У результаті чого частину території півострова окупували, а нашій державі було заподіяно збитки на суму в понад 1 трильйон гривень.

Повідомлення доставлені за місцем роботи підозрюваних за допомогою кур’єрської служби міжнародної доставки та електронною поштою. Судді мають з’явилися на допит 13 та 19 березня цього року.

У разі ігнорування виклику без поважних причин підозрюваних оголосять у розшук та до суду скерують клопотання щодо надання дозволу на їх затримання.

Також Луценко додав, що Головна військова прокуратура продовжує збирати докази причетності представників влади та службових осіб російських Збройних сил, а також їх пособників, до розв’язання і ведення агресивної війни проти України та вчинення інших злочинів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram