Мільярдер Піньєра вдруге очолив Чилі
Загрузка плеера...

У Чилі офіційно з’явився новий президент. Присягу прийняв лідер партії "Національне оновлення", екс-очільник країни, 68-річний мільярдер Себастьян Піньєра. Він змінив Мішель Бачелет, яка правила південноамериканською країною з 2014 року.

Церемонія інавгурації відбулася в будівлі національного конгресу. Бачелет особисто передала президентську стрічку своєму наступнику і Піньєра склав присягу як новий глава держави.

Як відомо, політик переміг на виборах у грудні минулого року, випередивши сенатора-лівоцентриста Алехандро Гільієра. Себастьян Піньєра очолюватиме Чилі вдруге - він вже обіймав пост глави держави з 2010 по 2014 рік.

Нагадаємо, що новий глава держави прийшов у політику в 1989 році. До цього він багато років пропрацював у економічних та банківських інституціях, займався інвестиційною діяльністю. За даними журналу Forbes, у 2017 році статки високопосадовця становили 2,7 млрд доларів.

Також повідомляється, що палату депутатів чилійського парламенту очолила соціалістка Майя Фернандес, онука поваленого в 1973 році президента Сальвадора Альєнде.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram