"Несвобода слова": у Києві обшукали житло журналіста
Загрузка плеера...

Робочий тиждень у вітчизняних правоохоронців розпочався з чергового обшуку помешкання представника ЗМІ. За словами користувачів соціальної мережі Facebook, співробітники Служби безпеки України вранці 12 березня увірвалися до квартири журналіста Юрія Лукашина. Не дочекавшись приїзду адвоката, силовики виламали двері та розпочали слідчі дії.

Друзям Лукашина, які намагалися зупинити СБУшників, було продемонстровано копію ухвали Голосіїського районного суду Києва. Згідно з рішенням Феміди, журналіста, який не приховує своїх опозиційних поглядів, звинувачують у "інформаційній агресії" проти України на користь "представників Російської Федерації та окупаційної влади Криму". Упродовж кількох останніх місяців Лукашину надходили телефонні дзвінки та повідомлення із закликом "зустрітися та побалакати" зі слідчими.    

Зазначимо, що провідні правозахисні організації світу повідомляють про наявність в Україні ознак утиску свободи слова. Міжнародну спільноту обурюють постійні обшуки у офісах медіа та помешканнях їх працівників. А найбільше нарікань викликає той факт, що поліція та прокуратура досі не розслідували вбивство журналіста Павла Шеремета, пов'язане з його професійною діяльністю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram