Могеріні нагадала Гройсману про боротьбу з корупцією
Загрузка плеера...

11-12 березня верховний представник ЄС із питань закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні перебуває із робочим візитом в Україні.

Під час брифінгу євродипломат запевнила, що ЄС підтримує український уряд на шляху економічних реформ та у боротьбі з корупцією.

За запитом українського уряду Єврокомісія ухвалила рішення про запровадження нової програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі до 1 млрд євро кредитів.

Ця допомога буде спрямована на підтримку економічної стабільності України та продовження структурних реформ. Наразі важливим є питання створення незалежного Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Це важливо для бізнес-середовища та інвестиційного клімату, а також продовження втілення реформ. Ми започаткуємо велику комунікаційну кампанію – "Прямуємо разом", яка буде присвячена перевагам співпраці між Україною та ЄС.

Федеріка Могеріні, віце-президент Європейської Комісії, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки:

"Я вперше в Україні після того як набула чинності повністю угода про асоціацію, а також безвізовий режим з Україною. Ми з вами багато працювали, щоб досягнути цих успіхів. ЄС буде продовжувати надавати свою підтримку, зокрема, і щодо територіальної цілісності та суверенітету України. Крім того, ми підтримуємо процес реформ, який українці хочуть бачити та очікують від уряду. ЄС надійний партнер України. Для нас надзвичайно важливо, щоб українська демократія та економіка процвітали. Тому минулої п'ятниці за запитом українського уряду Єврокомісія ухвалила рішення про запровадження нової програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі до 1 млрд у формі кредитів. Ця допомога буде спрямована на підтримку економічної стабільності України та продовження структурних реформ. Усі громадяни України, особливо молодь, очікують боротьби з корупцією та виконання зобов'язань уряду. Ми з вами обговорювали важливість створення Антикорупційного суду. Такий суд має працювати повністю незалежно та мати усі повноваження, щоб притягувати до відповідальності тих, хто вчиняє корупційні злочини. Антикорупційний суд має бути незалежним відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. Це важливо для бізнес-середовища та інвестиційного клімату, а також продовження втілення реформ. Це дозволить розкрити потенціал України. Сьогодні ми започаткуємо велику комунікаційну кампанію – "Прямуємо разом", яка буде присвячена перевагам співпраці між Україною та ЄС".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram