Українці оговтались від провальної Олімпіади
Загрузка плеера...

Криза форми українських біатлоністів, на жаль, припала акурат на Олімпійські ігри у Пхьончхані. Проте після будь-якого падіння буває злет. Зробивши висновки з провалу у Кореї, наші спортсмени гідно виступили на етапі Кубка світу у фінському Контіолахті.

Привід для оптимізму у вітчизняних вболівальників з'явився після жіночого спринту. Юлія Джима з ідеальною стрільбою та непоганим темпом посіла четверте місце, програвши п'єдесталу пошани лише 12 секунд. А Віта Семеренко, яка теж закрила усі десять мішеней, стала сьомою.

Вдалими вийшли для "жовто-блакитних" змішані естафети. У індивідуальному "міксті" Ірина Варвинець та Артем Тищенко фінішували впритул до подіуму. А у повноцінній гонці з чотирма етапами наша команда виборола срібло, поступившись італійцям буквально півтора секундами.

На жаль, на заключний мас-старт сил у прекрасної половини збірної вже не вистачило. Юля Джима та сестри Семеренко опинилися поза чільною десяткою, а переможницею вперше в кар'єрі несподівано стала Ванесса Гінц. Не обійшлося без сенсації і у чоловічих змаганнях: принц біатлону Мартен Фуркад програв австрійцеві Юліану Ебергарду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram