Уряд позбавлятиме українців газу
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оприлюднив на своїй сторінці у Facebook інформацію щодо скорочення споживання країною газу. Виявилося, що за період з 2014 року рівень використання блакитного палива підприємствами та населенням впав на 6 мільярдів кубометрів.

Голова уряду вбачає у цьому свою заслугу. Мовляв, Кабмін впровадив одразу кілька методів стимулювання економії. От тільки якість цих заходів яскраво ілюструє наявність у складеному паном Гройсманом переліку грубих орфографічних помилок. До того ж, навіть людині, яка не є обізнаною у енергетичній галузі, зрозуміло, що основна причина зменшення споживання досить банальна – так званий "тарифний геноцид", внаслідок якого урядове "прикрути" стало для українців умовою виживання. І розвиток відновлюваної енергетики, на яку перейшли вже понад 3 тисячі приватних домогосподарств, теж викликаний виключно неспроможністю "тягнути" тарифи на газ.

Проте Володимир Гройсман на досягнутому зупинятися не збирається. До 2022 року прем'єр хоче скоротити використання палива ще на 5 мільярдів кубометрів, з яких 2 мільярди мають зекономити прості користувачі. Добре лише те, що контролювати цей процес особисто пан Гройсман не буде – адже його уряд не має жодних шансів "досидіти" бодай до кінця наступного року, не кажучи вже про 2022-ий.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram