Швеція хоче влаштувати примирення США та КНДР
Загрузка плеера...

Історична зустріч президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина стає все більш реальною. Принаймні, вже з'явився претендент на те, аби провести переговори між лідерами двох ядерних держав. Будь-яку посильну допомогу в організації діалогу зголосилася надати Швеція.

За словами прем'єр-міністра скандинавської країни Стефана Левена, США вже не вперше можуть використати королівство як канал спілкування з офіційним Пхеньяном. У минулому американці неодноразово зв'язувалися зі своїми північнокорейськими колегами через посольство Швеції, відкрите у КНДР ще на початку 70-х років минулого століття. Тож логічно очікувати, що саме Стокгольм стане місцем, де Трамп та Кім вперше потиснуть одне одному руки.

А статися це може ще до кінця весни. Чиновники Південної Кореї, які зустрічалися з диктатором, повідомили, що той готовий домовлятися про денуклеаризацію – тобто відмову від розробки та випробування ядерної зброї. У відповідь на це господар Білого дому припустив, що зустріч з Кім Чен Ином відбудеться вже у травні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram