Українки хочуть розширення прав
Загрузка плеера...

8 березня у центрі Києва відбулася акція "Oh my March!". Декілька сотень жінок різного віку, статусу й об’єму талії зібралися на Майдані Незалежності, щоб заявити про себе та свої права.

Надія перевізник, організатор акції:

"Ми хочемо вийти за нову українську жінку, побачити яка вона, побачити, що її турбує і тому в нас такі різні гасла і про те, що давайте мити посуд разом, і про те, що Трюдо краще Гройсмана, бо фемініст, і про зарплати, і про жінок в парламенті… У нас дуже різні гасла, які малювали дівчата".

Учасники підготували плакати із різними лозунгами та прогулялись центром міста. Вони стартували від монументу Незалежності, оминули станцію метро "Театральна" та пройшли до "Золотих воріт".

Юлія, учасниця акції:

"Ми сьогодні зібралися для того, щоб підкреслити те, що 8 березня – це не свято жіночності та краси, весни та кохання, а що це свято рівних прав та миру. Жінки, дівчата, які зараз тільки вступають, до прикладу, на шлях кар’єри, вони не мають вважати, що це нормально, якщо чоловіки, працюючи так само, заробляють в середньому по статистиці на 15-20% більше".

Вбиралися жінки відповідно до дрес-коду: кожен із них мав на собі щось фіолетове. Як відомо, це один із трьох основних кольорів перших феміністок.

Кіра, учасниця акції:

"Фіолетовий ілюструє рівність гендерів, оскільки є гендерні стереопити відносно до кольорів рожевого та синього, а якщо їх змішати, то буде фіолетовий".

Таїсія, учасниця акції:

"У меня фиолетовое настроение. Женский день, это раз. Его хотят отменить. И нам все равно. Мы будем праздновать его все равно".

Після прогулянки центром міста учасники акції приєдналися до маршу "Досить терпіти!"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram