Політики вітали українців за державні мільйони
Загрузка плеера...

У жовтні-грудні 2017 року парламентські політичні партії витратили на рекламу у засобах масової інформації 56 мільйонів гривень. При чому, 40 мільйонів заплатили телеканалам, що є рекордною сумою. Про це повідомили у Комітеті виборців України.

Найбільше грошей перерахували "Батьківщина" та "Народний фронт": 63% та 33% від загальних витрат партій. За розміщення реклами на телебаченні "Народний фронт" заплатив 18 млн грн, "Батьківщина" – 10 млн грн.

Також зазначається, що за рахунок "Опозиційного блоку" ЗМІ заробили близько 5 млн грн, "Радикальної партії Олега Ляшка" – 2 млн. "Блок Петра Порошенка" вклали у рекламу 8% від всіх коштів, "Самопоміч" - 1%.

Як зазначив голова комітету Олексій Кошель, нардепи привітали українців з новорічними святами за їх же гроші, які, до речі, виділяються не на рекламу, а на партійний розвиток. Тут, за словами очільника КВУ, можна говорити про нецільове використання коштів з боку політичних партій.

Повідомляється, що загалом у IV кварталі минулого року політичні партії витратили 199 млн грн. Із них 197 млн – гроші держбюджету.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram