"Феофанія" продала дитячий табір
Загрузка плеера...

Колишню головну лікарку "Феофанії" підозрюють у оборудках з землею. Прокуратура Київської області вважає, що жінка незаконно вивела з державної власності дитячий оздоровчий табір.

Йдеться про комплекс "Ясний", який Національна академія наук більше двадцяти років тому передала в оренду держпідприємству "Феофанія". У 2009 році головна лікарка комплексу вирішила продати землю і споруди орендованого дитячого табору. Жінка уклала договір купівлі-продажу з приватною особою, хоча за законом не мала на це права. Та й давній договір оренди між "Феофанією" та НАНУ, як кажуть у прокуратурі, також був укладений з порушеннями. Загалом завдані державі збитки оцінюють у 33 млн грн.

Колишній очільниці комплексу оголосили про підозру у зловживанні службовим становищем.

Зазначимо, лікувально-профілактичний комплекс "Феофанія" часто надає посадовцям не лише оздоровлення, а й прихисток від правоохоронців. Зокрема, саме тут рік тому перебував колишній голова фіскальної служби Роман Насіров, коли йому повідомили про підозру. Картата ковдра, у яку був загорнутий службовець, запам'яталася всій країні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram