"Приватизація в законі": старт покладено
Загрузка плеера...

В Україні почав діяти новий закон про приватизацію. Документ набув чинності 7 березня. Закон має полегшити процес продажу державних об'єктів.

Усі державні підприємства класифікуватимуть за простою схемою: об'єкти малої і великої приватизації. До першої групи відноситимуть компанії, що мають активи загальною вартістю менше 250 млн грн. Ті ж підприємства, що мають більше майна і грошей, вважатимуть великими. Саме такі об'єкти продаватимуть за складною процедурою. До оцінювання і підготовки аукціону долучатимуть спеціальних радників, на всі процедури відведено 11 місяців. Компанії поменше продаватимуть швидше – менш ніж за півроку. Це робитимуть прямо через електронні платформи за тим же принципом, за яким відбуваються державні закупівлі на ресурсі ProZorro.

Нагадаємо, Фонд державного майна обіцяв цього року заробити на продажу держпідприємств 22,5 млрд грн. Щоправда, так звана велика приватизація досі не розпочалась. Нещодавно у тому ж таки ФДМ вирішили знову відкласти продаж основного об'єкта – багатостраждального "Одеського припортового заводу".

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram