Жіноча краса – сильніша за допінг!
Загрузка плеера...

Погляньмо правді у вічі: українські спортсменки радують вітчизняних вболівальників успіхами значно частіше, аніж їх колеги-чоловіки. Тож напередодні Міжнародного жіночого дня пропонуємо разом ще раз відчути гордість за красунь, які прославляють країну на світовій арені.

Хай там як пройшли Зимові Ігри у Пхьончхані, але наші біатлоністки були і є одними з найсильніших на планеті. Навряд чи зітреться із пам'яті фантастична перемога у олімпійській естафеті чотирирічної давнини, здобута всупереч спробам суперників "з-за поребрику" підсипати українкам допінг. Навіть у нинішньому досить невдалому сезоні сестри Семеренко та Юлія Джима утримують місця у чільній двадцятці загального заліку Кубка світу. Не збирається здаватися і Олена Підгрушна, яка шукає нового тренера, аби продовжити виступи серед еліти. А на підході – нове молоде покоління, чий зоряний час, хочеться сподіватися, настане вже скоро.

Блискуче виступають у профі-турі українські тенісистки Еліна Світоліна та Леся Цуренко. Остання буквально кілька днів тому захистила титул у мексиканському Акапулько. А четверта ракетка світу тим часом виграла виставковий турнір у Нью-Йорку на арені "Медісон Сквер Ґарден". Стрімко проривається до вершин 15-річна Марта Костюк, яка на початку року спочатку суперсенсаційно вийшла у третє коло Australian Open, а згодом здобула свій перший трофей на дорослому рівні.

А от сестри Музичук доводять, що українки не лише найгарніші й найвитриваліші, але й найрозумніші. Уродженки Львівщини останні кілька років отримують від преси цілком заслужений титул шахових королев світу. Причому якщо Марія спеціалізується на класичному форматі гри, то Анна домінує у рапіді та бліці.

Бажаємо українським спортсменкам міцного здоров'я, відданих вболівальників та безлічі перемог!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram