Льовочкін і Бойко налітали на 8 млн євро
Загрузка плеера...

"Опоблоківці" Сергій Льовочкін і Юрій Бойко за останні два роки "налітали" чартерами на вісім мільйонів євро. Про це повідомив народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович. На своїй сторінці у Facebook парламентарій опублікував детальну інформацію про перельоти обох нардепів по Україні та за її межами.

Рабінович пояснив, що через один його чартерний переліт у Льовочкіна здійняли цілий скандал. Водночас сам "опоблоківець" за останній час здійснив 63 перельоти, користуючись послугами найдорожчих компаній. Зокрема, нещодавно парламентарій побував на французькому гірськолижному курорті Шамбері. Загальна вартість таких подорожей становить 4 млн євро.

Нардеп Юрій Бойко навіть випередив колегу за кількістю та вартістю дорогих повітряних вояжів. На 84 чартери політик витратив близько 4 млн 100 тис. євро. Рабінович зауважив, що кожну третю поїздку за цей час Бойко здійснював до Москви.

Лідер партії "За життя" повідомив, що усі матеріали щодо перельотів уже передав у Національне антикорупційне бюро України та Генпрокуратуру. Нагадаємо, раніше Рабінович передавав детективам НАБУ документи щодо нерухомості Львовчкіна у Франції. Ці матеріали вже долучено до кримінального провадження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram