Чоловіків цікавить не фемінізм, а любов, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

8 березня жінки святкують свій день. Хтось радіє подарункам та квітам від рідних та близьких, а хтось виходить на марш за права жінок.

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Як Ви ставитесь до фемінізму?"

І ось які відповіді ми отримали.

Олександр, житель Києва:

"Ну це означає, що жінки не задоволені своїми чоловіками. Отже, жінкам треба більше увагу звертати на своїх чоловіків. Це головна проблема".

Валерій, житель Києва:

"Женщина всегда прекрасна. Как я могу еще относиться? Прекрасно! Ее нужно любить и уважать. А феминизм, как проявление, я думаю не очень такое явление. В чем он проявляется, по-вашему? Когда выходят с голой грудью против правительства? Я Вам скажу, против правительства я готов на любые акции".

Владислав, житель Києва:

"Позитивно. Я розумію цю течію і нормально ставлюсь до неї, але я ставлюсь до адекватного фемінізму нормально, а не до зворотного расизму чи зворотного сексизму, ось що я маю на увазі".

Ростислав, житель Києва:

"До фемінізму? Не добре і не погано. Чесно кажучи, для мене це нейтральна тема".

Владислав, житель Києва:

"Негативно ставлюсь, тому що в Україні практикується нормальна сім’я, де історично заведено, що головний в цій сім’ї – чоловік і ці традиції повинні зберігатися і переноситись в наступні покоління".

Костянтин, житель Києва:

"Ну и так уже достаточно доминирующая роль женщин в нашем обществе, поэтому считаю, что наверное усиливать что-то или ослаблять смысла нет".

Олексій, житель Києва:

"До фемінізму? Погано! Жінок треба любити, особливо напередодні 8 березня".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram