4G "переїхав" аж на липень
Загрузка плеера...

Користувачам мобільного зв'язку, які розраховували отримати швидкісний Інтернет вже навесні цього року, доведеться зачекати. Трійця провідних операторів України повідомили, що запуск мережі четвертого покоління у діапазоні 1800 мегагерц відбудеться не раніше липня.

Відповідні ліцензії компанії-провайдери зарезервували під час торгів у вівторок, 6 березня, в українському державному центрі радіочастот. Усього розігрувалися шість лотів, три з яких дісталися "Київстару", два – "Vodafone" і один – "lifecell". Загальний обсяг коштів, отриманих державою під час аукціону, склав майже 5,5 мільярдів гривень. Це на півтора мільярди більше стартової ціни.

На жаль, початковий прогноз щодо впровадження 4G-зв'язку у березні-квітні 2018 року не справдиться. Операторам треба домовитися щодо обміну частотами, і на це піде чимало часу. До того ж, усі три компанії зобов'язані розпочати роботу у спектрі 1800 мегагерц одночасно. Тож до середини літа українцям доведеться вдовольнитися застарілим і не надто якісним порівняно з іншими країнами зв'язком третього покоління.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram