За отруєння екс-шпигуна РФ світять санкції
Загрузка плеера...

Речовина, якою, імовірно, отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в Британії, раніше використовувалася ФСБ. Йдеться про сильнодіючий синтетичний наркотик фентаніл, вплив якого на людський організм значно сильніший від героїну.

Російська спецслужба використовувала газ на основі цієї наркотичної речовини під час штурму захопленого терористами театрального центру на Дубровці в Москві у 2002 році.

У зв’язку з цим, глава МЗС Британії Борис Джонсон заявив, що в разі, якщо буде доведено, що за отруєнням Скрипаля стоїть Москва, Росію чекають санкції.

Джонсон зазначив, що наразі не може нікого обвинувачувати, проте причетні будуть покарані. Американські журналісти, посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах, повідомили, що в рамках слідства щодо інциденту в Солсбері британська поліція також перевірить обставини смерті дружини Скрипаля і його 44-річного сина, який помер в минулому році в Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, в торговому центрі англійського міста Солсбері екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку знайшли без свідомості та екстрено госпіталізували через отруєння невідомою речовиною. Наразі їх стан критичний.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram