З початку року на кір захворіли 6,5 тисяч людей
Загрузка плеера...

З початку року близько 6,5 тисяч українців захворіли на кір. Дві третини з тих, хто був уражений хворобою, – діти. Таку інформацію оприлюднив заступник генерального директора з нагляду за інфекційними хворобами "Центру громадського здоров'я", що працює при міністерстві.

В організації підрахували, що за один лише минулий тиждень було зафіксовано майже 700 нових випадків захворювання. Щоправда, навіть такий результат у Міністерстві охорони здоров'я вважають позитивним, адже позаминулого тижня поширення кору відбувалось більш інтенсивно. Втім, хвороба не зупиняється і "освоює" нові території. Зокрема, про перші випадки ураження повідомили у Маріуполі на Донеччині.

За статистикою, лише одна людина з трьох захворілих змогла побороти кір без госпіталізації. Найбільше потерпають від хвороби Івано-Франківська, Закарпатська та Одеська області. Саме тут було зафіксовано сім смертельних випадків.

Тим часом у МОЗі стверджують, що ситуація стабілізується, а всі регіони забезпечені вакциною. За словами урядовців, проблеми можуть виникати через те, що місцева влада в областях не поспішає розподілити препарати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram