НАЗК закликає жінок "стукати" на чоловіків
Загрузка плеера...

Усі жінки полюбляють хизуватися подарунками, особливо якщо вони цінні. Сучасних леді хлібом не годуй, а дай показати світу, яку каблучку подарував чоловік чи яке авто підігнав коханець.

Національне агентство з питань запобігання корупції піклується про жінок-чиновниць і нагадало, що для них цілодобово працює реєстр електронних декларацій, де вони можуть усім утерти носа. Адже до 18 березня кожна поважна дама зобов’язана повідомити НАЗК про подарунки, що коштують більше 88 100 гривень. Якщо ж коханий здешевив і подарував щось на суму трохи більшу від 8 810 гривень, то необхідно вказати про це в декларації до  1 квітня.

Звісно ж, не заради контролю, а для того, щоб Нацагентству було за кого порадіти чи кому поспівчувати.

Крім того, в НАЗК закликали чиновниць не забути повідомити, якщо у їхніх чоловіків справи йдуть краще, ніж у країні загалом. От вона, справжня турбота державних відомств про долю українських жінок.

Нагадаємо, голова НАЗК сама частенько радує себе подарунками у вигляді величезних премій. Так, протягом січня-листопада 2017 року Корчак отримала майже мільйон гривень, з яких понад 600 тис. складають премії та надбавки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram