Силовиків звинуватили у підкиданні речдоків
Загрузка плеера...

Правоохоронці прокоментували обшуки в ісламському культурному центрі Києва. Прес-служба столичної прокуратури пояснила, що слідчі дії були пов'язані з розслідуванням розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості. Справою займаються також в СБУ.

Обшуки відбулись не лише у Києві. Силовики також навідались до помешкання фігурантів у Полтаві. Прокуратура повідомила, що у ході обстеження ісламського культурного центру у Києві було вилучено твори, що пропагували расову, національну і релігійну нетерпимість і дискримінацію. Силовики вилучили близько сотні примірників. Деякі матеріали направлять на експертизу.

Тим часом муфтій Саїд Ісмагілов стверджує, що силовики підкинули книжки під час обшуку, скориставшись тим, що у центрі був лише один охоронець, який не зміг контролювати дії правоохоронців. Покликати інших понятих або працівників центру чоловікові заборонили. Ісмагілов заявив про переслідування мусульман і назвав вчинки правоохоронців огидними, адже вони нагадують дії російських силовиків в окупованому Криму. Прокуратура та СБУ поки не відреагували на звинувачення.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram