Коцюбинське стане столицею
Загрузка плеера...

Більшість мешканців Коцюбинського вирішили приєднатися до Києва! Робоча група підрахувала результати голосування, яке відбулося у селищі в суботу 3 березня під час громадських слухань у Будинку культури.

Нагадаємо, що з такою ініціативою майже місяць тому до селищної голови Ольги Матюшиної звернулися місцеві громадяни. У Коцюбинському є і прихильники і противники приєднання населеного пункту до столиці України...

Лариса, мешканка смт Коцюбинське:

"Ми за те, щоб приєднуватися, подивитися на ту карту. Ми вже як та дірка від того бублика. Ми вже в самому Києві. Нехай ми будемо вже просторово розвиватися. Ми за приєднання".

Іван, житель смт Коцюбинське:

"Будівельні магнати Києва разом із мером хочуть заволодіти цим ласим шматочком, як і всіма прилеглими селищами і селами біля Києва. Оце і все ".

Наталія, мешканка смт Коцюбинське:

"Я – за приєднання до Києва. Я працюю в Києві. Мені зручно там. Я вважаю, що там більше порядку, тому що тут порядку з цими місцевими розбірками ніколи не буде. Не готові ми ще до самоврядування".

За результатами голосування під час громадських слухань, у якому взяли участь понад 1300 зареєстрованих мешканців селища, більшість, а саме майже 61%, висловилися за приєднання населеного пункту до Києва. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook селищна голова Ольга Матюшина

Не підтримали таку ідею – 37,5%. Утрималися – майже 1,2% місцевих. Оскільки більшість голосів – за приєднання Коцюбинського до Києва, то, після усіх необхідних процедур, розгляд цього питання має відбутися в Київській міській раді, а потім у парламенті.

Леся Єльнікова, член робочої групи:

"Буде робитися подання на Київраду, буде робитися подання на Верховну Раду. Там є певна процедура, якої буде дотримано. І потім буде вирішуватися наша доля".

Найближчим часом голова селища Ольга Матюшина направить результати голосування під час громадських слухань до Київради та Верховної Ради. Саме парламент України – той уповноважений орган, який може вирішувати питання щодо зміни меж населених пунктів, а також прийняти відповідну постанову і приєднати Коцюбинське до столиці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram