Кремль "зачищає" своїх екс-розвідників?
Загрузка плеера...

Екс-співробітник Головного розвідувального управління Росії Сергій Скрипаль та його супутниця залишаються в одній із британських лікарень через отруєння. Правоохоронці перевіряють інцидент на наявність ознак злочину.

Деякі авторитетні американські видання припускають, що до події можуть бути причетні російські спецслужби, які могли б дізнатися про місце перебування Скрипаля під час репатріації тіла його сина. Зазначимо, що минулого року син колишнього розвідника раптово помер під час відпочинку в Росії.

Водночас у Кремлі поки що обмежуються відмовками, посилаючись на те, що їм нічого не відомо ні про те, що могло послугувати причиною інциденту, ні про життя та діяльність самого Скрипаля.

Варто зазначити, що на батьківщині екс-співробітника ГРУ було засуджено до 13 років позбавлення волі через шпигунство на користь Великобританії. Скрипаль зізнався, що британські спецслужби завербували його ще в 1995 році. Тоді слідство встановило, що чоловік отримав понад 100 тис. доларів за інформацію про російських агентів, які діяли в країнах Європи.

У 2010 році Великобританія надала Скрипалю політичний притулок після обміну шпигунами між Росією та США.

Нагадаємо, напередодні в торговому центрі англійського міста Солсбері пара була знайдена без свідомості та екстрено госпіталізовані через отруєння невідомою речовиною. Через це представники поліції оточили приміщення і декілька інших районів міста для проведення знезараження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram