Боси "Формули" взялися реформувати календар
Загрузка плеера...

Компанія Liberty Media, яка трохи більше року тому придбала "Формулу-1", продовжує вносити у "королеву автоспорту" суперечливі зміни. Після редизайну логотипу та відмови від послуг "грід-гьорлз" боси найпрестижнішої гоночної серії вирішили повністю перекроїти календар чемпіонату.

Наразі розклад Гран-прі є, по суті, традиційним. Він не враховує ані логістичні питання, ані побажання телетрансляторів. Liberty Media хоче застосувати географічний принцип. Сезон має починатися у Європі, потім йтимуть американські етапи, а завершальні гоночні вікенди прийматимуть країни Азії. Це дозволить командам зекономити кошти на транспортуванні техніки, а вболівальники нібито сприйматимуть змагання як більш структуровані.

З критикою нового календаря виступили організатори етапів, які розпланували усі заходи на роки вперед. Найбільше незадоволення висловили в Австралії та Абу-Дабі. Зелений континент хоче і надалі приймати дебютний Гран-прі року, а столиця ОАЕ – останній. Втім, якщо зміни і затвердять, то чинності вони набудуть не раніше 2019 року. Тож 25 березня сезон, як і завжди, відкриють у Мельбурні на автодромі "Альберт-Парк".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram