Український МЗС хоче вільну торгівлю зі США
Загрузка плеера...

Намір адміністрації президента Сполучених Штатів Дональда Трампа запровадити мита на ввезення алюмінію та сталі може суттєво вдарити по українському експорту. Втім, у Міністерстві закордонних справ до цієї не надто приємної перспективи ставляться навдивовижу безтурботно. Більш того – очільник відомства Павло Клімкін наївно сподівається на те, що США узагалі скасують для нашої держави будь-які торговельні обмеження.

Про свій намір добиватися від Америки підписання угоди про вільну торгівлю урядовець повідомив під час спільної прес-конференції зі своїм фінським колегою Тімо Сойні. От тільки панові Клімкіну катастрофічно не вистачає бодай мінімальної аргументації, чому Вашингтон має погодитися на такий крок. Єдине, на що спромігся міністр, - це риторичне запитання: "Якщо в нас є угода з Канадою, то чому б і не зі Сполученими Штатами?"

Незважаючи на відсутність будь-яких сигналів від Держдепу, Клімкін твердо переконаний, що невдовзі зону вільної торгівлі будуть обговорювати на рівні комісії зі стратегічного партнерства. Як кажуть, поживемо – побачимо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram