"Нафтогаз" ввійшов у раж і знов готує арбітраж
Загрузка плеера...

Головні ньюзмейкери останнього тижня – керівництво НАК "Нафтогаз України" – остаточно заплуталися у показах щодо подальшої співпраці з "Газпромом".

Вдень у понеділок під час брифінгу головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко запевняв громадськість у готовності вести з росіянами переговори, але скаржився, що ті збираються йти з новим позовом до Стокгольмського арбітражу. А вже ввечері в ефірі одного із політичних ток-шоу пан Вітренко повідомив, що це саме "Нафтогаз" вчергове судитиметься з "Газпромом", оскільки незадоволений тарифними умовами транзиту блакитного палива.

Виявляється, починаючи з 2009 року і аж до сьогодні транзитна ставка територією України занижена ледь не у два рази. Як наслідок, за увесь цей час наша країна недоотримала від північних горе-сусідів близько 20 мільярдів доларів. Принаймні, так стверджує Юрій Вітренко. Саме з цією позицією він та його колеги і мають намір знову оббивати пороги арбітражу у Стокгольмі.

Нагадаємо, що перемога у справі проти "Газпрому" щодо виплати компенсації у розмірі 2,5 мільярдів доларів обернулася для України газовою кризою. Владі довелося вмовляти простих українців знизити температуру у власних помешканнях.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram