ЄС зняв санкції з Лукаш і Клюєва
Загрузка плеера...

Європейський Союз 5 березня зняв санкції з колишнього міністра юстиції Олени Лукаш і народного депутата Сергія Клюєва. Про це повідомили на офіційному сайті Ради Євросоюзу.

Відповідне рішення було прийняте на підставі щорічного перегляду доказів. Водночас ЄС продовжив ще на рік обмеження щодо 13 інших посадовців, які вважаються відповідальними за незаконне привласнення державних коштів України або зловживання службовим становищем.

Чиновників, які потрапили під дію санкцій також підозрюють у порушенні прав людини.

Нагадаємо, 6 березня 2014 року ЄС запровадив санкції у вигляді замороження активів проти колишніх українських високопосадовців. Обмеження передбачають замороження всіх активів та заборону на поїздки.

Зазначимо, що кримінальну справу проти Лукаш відкрили ще у 2014 році. Екс-міністра юстиції та її заступника підозрювали в службових підробленнях та розкраданні державних коштів на суму 2,5 млн грн.

Водночас Клюєв від червня 2015 року перебуває в розшуку СБУ. У грудні 2015-го до Верховної Ради України надійшло подання на затримання й арешт нардепа. Парламентарія підозрюють у причетності до схем заволодіння "Межигір’ям".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram