Дружина Авакова за тиждень збагатіла на півмільйона
Загрузка плеера...

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков очевидно не надто полюбляє прислів'я "Поспішиш – людей насмішиш". Урядовець так хотів подати електронну декларацію раніше більшості колег, що припустився у ній грубої помилки. Довелося завантажувати уточнену версію, яка, щоправда, – як і попередній варіант – навряд чи викличе в простих українців сміх.

Нагадаємо, 26 лютого очільник МВС прозвітував про 1 мільйон 82 тисячі гривень доходу за 2017 рік. Проте найцікавішими виявилися дані щодо статків дружини політика. Ірина Авакова заробила у 57 разів більше за чоловіка. Левову частку прибутку склала сума, за яку жінка продала свою частку телеканалу "Еспресо".

Втім, непоганою була і її зарплатня у компанії "Avitalia". І саме у цій цифрі крилася помилка. За першою версією, річний оклад склав 304 тисячі гривень. Проте після внесення міністром коректив ця сума зросла до 847 тисяч у національній валюті. Ось так буквально за тиждень сім'я Авакових "збагатіла" ні багато ні мало на півмільйона гривень. Втім, для людей, які володіють мільйонними валютними активами, численними коштовностями та нерухомістю, ці гроші навряд чи щось змінюють. На відміну від переважної більшості українців…     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram