Нардеп Поляков обростає новими справами
Загрузка плеера...

На "бурштинового" депутата Полякова завели ще одну справу. Національне антикорупційне бюро України відкрило провадження за фактом незаконного збагачення парламентарія. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на Солом'янський райсуд Києва.

Детективів зацікавила квартира у житловому комплексі Crystal Park у центрі столиці. Правоохоронці встановили, що саме тут проживає Максим Поляков. При цьому помешкання оформлене на сестру народного обранця Олену Ісаєву. Щоправда, купити таку квартиру Олені було б досить складно. Вартість житла вимірюється кількома мільйонами, тоді як офіційний дохід жінки за останні 20 років не становить і одного мільйона. У придбанні квартири допомогла та ж помічниця нардепа Тетяна Любонько, яка була затримана у ході розслідування "бурштинової справи". Тетяна спершу перерахувала на рахунок сестри депутата близько семи мільйонів гривень, а потім придбала квартиру за довіреністю на ім'я сестри Полякова.

Зазначимо, родичка парламентарія вже має позитивний досвід придбання нерухомості. П'ять років тому вона взяла в іпотеку двокімнатну квартиру. При цьому за два роки жінка офіційно отримала лише 1200 грн, а її чоловік і зовсім нічого не заробив. Проте після того, як Максим Поляков опинився у Верховній Раді, подружжя успішно погасило кредит на житло.

Детективи НАБУ вважають, що все це свідчить про одержання незаконних прибутків. Перевірку депутата розпочали ще влітку, зараз правоохоронці отримали доступ до документів стосовно кредитів сестри Полякова.

Сам нардеп, фігурант справи про незаконний видобуток бурштину, поки не прокоментував відкриття нового провадження проти нього.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram