"Відродження" та УСПП погодили план підтримки промисловості
Загрузка плеера...

Партія "Відродження" та Український союз промисловців і підприємців узгодили законопроект про підтримку вітчизняної промисловості.

Віктор Бондар, співголова депутатської групи партія "Відродження":

"Сьогодні держава практично перестала займатися лобізмом українського промислового виробництва. Україні пропонується модель, яку сьогодні нав'язують західні кредитори. Це модель, коли Україну перетворюють на аграрно-сировинний придаток до європейських країн. Ми підготували законопроект, яким пропонуємо переглянути урядову політику держави по відношенню до промисловості".

Ініціатором такого документа стала партія "Відродження". Її лідери обговорили законопроект із представниками промислової галузі та експертами під час круглого столу, який відбувся у Верховній Раді 5 березня.

Володимир Пилипенко, перший заступник голови партії "Відродження":

"Цей законопроект необхідний українській економіці та українському бізнесу. Він стане одним із тих законопроектів, які "Відродження" розробило у рамках власної стратегії розвитку української економіки, яка називається "Власний шлях". Це дасть поштовх, щоб українська економіка не на словах, а на ділі почала підйом, про який зараз можемо лише мріяти".

За результатами зустрічі, сторони дійшли згоди та внесли у законопроект пропозиції промисловців.

Анатолій Кінах, президент УСПП:

"Законопроект пропонує, щоб прибуток, який підприємства спрямовують на модернізацію, на розвиток, енергозбереження, повинен оподатковуватися ставкою нижчою, ніж та, що діє на сьогодні. Законопроект пропонує максимально створити умови, щоб був доступ до фінансових ресурсів. Мається на увазі грошово-кредитна політика".

Законопроектом "Відродження" пропонується запровадити низку пільг для промислових підприємств в Україні. А саме – зменшити ставку земельного податку. Зокрема, повністю звільнити від його сплати об’єкти соціальної сфери, які утримуються підприємствами. Крім того, знизити оподаткування на ввезення підприємствами інноваційного обладнання та технологій. А також повністю звільнити від оподаткування кошти, якими промисловці оплачують вартість навчання майбутніх працівників у ВИШах та ПТУ.

Віктор Бондар, співголова депутатської групи партія "Відродження":

"Знизити податок на землю для підприємств. Практично повністю скасувати податок для промисловості під соціальними об'єктами. Це те, що вони утримують на своєму пагорбі і сьогодні тягнуть соціальне навантаження. Знизити ПДВ і мита під час закупівлі обладнання під час технічного переоснащення усіх промислових об'єктів".

Вже найближчими днями законопроект зареєструють у Верховній Раді.

Володимир Пилипенко, перший заступник голови Партії "Відродження":

"Нам необхідно декілька днів, щоб ще раз обговорити з експертами всі ті пропозиції, які ми сьогодні почули, і, думаю, що цей законопроект до кінця цього тижня буде зареєстрований у Верховній Раді і він почне свій шлях до того закону, який буде працювати на благо України і українців".

Учасники круглого столу наголосили на важливості співпраці між промисловцями та представниками українського парламенту. На їхню думку, сьогодні державна політика повинна будуватися на засадах економічного патріотизму.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram