До підпалу в Ужгороді причетні АТОшники?
Загрузка плеера...

До підпалу Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді причетні учасники АТО. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль.

За його словами, зловмисники не представляють ніякі політичні сили чи організації, це просто люди, спраглі до наживи, які пішли на провокацію заради грошей.

Крім того, Москаль зазначив, що ймовірним організатором підпалу є працівник Міністерства держбезпеки Придністров’я, який "одразу після злочину втік додому".

Також губернатор Закарпаття повідомив, що з огляду на статус цієї території, для українського правосуддя організатор наразі недосяжний. І додав, що за другим підпалом офісу, так само, як і за першим, стоїть ФСБ Росії. Москаль пояснив, що російські спецслужби намагалися підключити для підпалу офісу місцевих "активістів", і тільки після того, як це не вдалося, залучити виконавців з інших областей.

Нагадаємо, 4 березня по справі про підпали Товариства угорської культури в Ужгороді затримали п'ять осіб, ще один підозрюваний знаходиться в розшуку. У Нацполіції заявили, що на будь-які прояви екстремізму будуть реагувати безкомпромісно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram