Зінченко допоміг "Сіті" наблизитись до чемпіонства

Складний календар не заважає клубу "Манчестер Сіті" впевнено утримувати величезний відрив від переслідувачів у Англійській Прем'єр-лізі. Посеред тижня підопічні Пепа Гвардіоли розтрощили "Арсенал" з рахунком 3:0, а у неділю мінімально здолали інший лондонський клуб – "Челсі".

Для українських вболівальників приємною несподіванкою став вихід Олександра Зінченка у стартовому складі. Наш співвітчизник провів на полі 87 хвилин, отримав жовту картку за грубий фол, але в цілому був одним з лідерів за часом перебування із м'ячем і відіграв досить надійно. Журналісти авторитетних британських видань поставили йому оцінку 7 балів з 10.

Долю матчу вирішив один-єдиний точний удар. У дебюті другого тайму голкіпера Тібо Куртуа засмутив Бернарду Сілва. Антоніо Конте так і не зміг ефективно перебудувати гру, а свою капітуляцію засвідчив заміною Едена Азара.

Для "Челсі" поразка від "містян" – вже четверта за останні п'ять матчів. "Аристократи" випали з топ-четвірки і далеко не факт, що зможуть наступного року зіграти у Лізі чемпіонів. А Зінченко та компанія впевнено прямують до золота Прем'єр-ліги. За дев'ять матчів до фінішу їх перевага складає аж 18 очок.

Джерело: відео FC Manchester City