Голова Конституційного суду відцурався брата
Загрузка плеера...

Невдовзі після обрання Станіслава Шевчука головою Конституційного суду України у ЗМІ з'явилася інформація щодо брата служителя Феміди Дениса Шевчука. Одного із засновників "Української морської транспортної компанії", який у документах чомусь фігурує під ім'ям Рулав Одд, нібито звинувачують у розкраданні "Укртрансхімаміаку", з приводу чого прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

Станіслав Шевчук тривалий час утримувався від коментарів щодо скандалу, фігурантом якого є його рідний брат. Проте у інтерв'ю агентству "Укрінформ" він звинуватив ЗМІ у наклепі і заявив, що кримінальної справи проти Рулава Одда не існує. Родич голови КСУ нібито ніколи не переховувався від правосуддя і не збирається цього робити. А сам суддя жодним чином не впливав на хід розслідування.

Зрештою, пан Шевчук вважає, що для людей, які присвятили своє життя правосуддю, цитуємо, "немає родичів, а від родинних зв'язків необхідно абстрагуватися". Він також запевняє, що не піддасться жодному впливу чи тиску і надалі "захищатиме Конституцію".      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram