"Динамо" і "Зоря" знов влаштували перестрілку

Дуель київського "Динамо" та луганської "Зорі" набуває все більш принципового характеру. Попередня зустріч команд, що завершилася з рахунком 4:4, стала одним з кращих матчів за усю історію чемпіонату України. Видовищним та результативним був і поєдинок у 22-ому турі Прем'єр-ліги на засніженому НСК "Олімпійський".

Обидва клуби намагалися скористатися погодними умовами на свою користь, бомбардуючи ворота суперників ударами з дальної дистанції. Втім, у першому таймі жоден з них у ціль так і не потрапив. А от по перерві Ігор Харатін відкрив рахунок після блискучої контратаки, яку вкиданням розпочав голкіпер Андрій Лунін.

Олександр Хацкевич випустив на поле новачка "біло-синіх" Беньяміна Вербича і не прогадав. Вже за чотири хвилини після заміни словенець зрівняв рахунок, забивши дебютний гол за "Динамо". Треба віддати належне "Зорі": підопічні Юрія Вернидуба спромоглися вдруге вийти вперед, і знову завдяки блискавичній контратаці. Паритет цього разу відновив Віктор Циганков.

Коли здавалося, що нічиї вже не уникнути, перемогу господарям поля приніс поляк Томаш Кендзьора. У Луніна не було жодних шансів парирувати його удар головою на четвертій компенсованій хвилині.

В Українській Прем'єр-лізі завершився перший етап змагань. Визначені учасники топ-шістки, які боротимуться за єврокубки, – "Шахтар", "Динамо", "Ворскла", "Зоря", "Верес" і "Маріуполь" – а також команди "нижньої" половини, що гратимуть за збереження прописки, – "Олімпік", "Олександрія", "Карпати", "Зірка", "Чорноморець" і "Сталь".