Міносвіти не змогло повернути всіх на навчання
Загрузка плеера...

У Харкові та Дніпрі місцева влада відмовилася поновлювати заняття в школах попри рішення Міністерства освіти і науки України про відновлення навчання з 5 березня.

Мер Дніпра Борис Філатов написав у Facebook, що канікули й надалі триватимуть, бо відповідний документ від МОН надійшов до мерії запізно.

Так само аргументують продовження канікул і у міськраді Харкова. Крім того, мер міста Геннадій Кернес наголосив, що батьки вже забезпечили дітям організоване дозвілля за містом, а учні ПТУ встигли роз’їхатися по домівках. І тільки дитячі садочки працюють у звичайному режим.

Водночас радниця міністра освіти і науки Іванна Коберник заявила, що МОН не реагуватиме на постанови дніпропетровського та харківського міських голів, оскільки рішення міністерства має лише рекомендаційний характер.

Нагадаємо, у зв’язку з проблемами із газопостачанням в усіх навчальних закладах України скасували заняття до 12 березня. Однак, згодом у Міносвіти заявили, що проблема вирішена, тому з 5 березня заклади освіти спокійно можуть працювати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram