Погіршення погоди: циклон знову в Україні
Загрузка плеера...

Внаслідок дії активного циклону в Україні знову погіршення погодних умов.  Як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, у південних, східних та більшості центральних регіонів очікується сильний сніг, навіть з дощем, а також налипання мокрого снігу та ожеледь.

По всій території України очікуються пориви вітру. Мешканцям Карпат, Житомирської, Вінницької, Київської, Чернігівської та Сумської областей варто бути готовими до хуртовин.

Як повідомили в прес-центрі ДСНС, через негоду в Україні було знеструмлено майже два десятки населених пунктів у п'яти областях країни: Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Донецькій та Луганській.

У Дніпропетровській області в одноповерховій будівлі цеху від снігового навантаження обвалилася покрівля площею 2 тис. 400 кв.м. Відомо, що одна людина постраждала. У Запоріжжі під час посадки в аеропорту пасажирський літак зійшов зі злітно-посадкової смуги. Ніхто не постраждав.

Через погіршення погодних умов до розчистки доріг залучено майже 2,5 тисячі осіб та 1,5 тисячі одиниць техніки Укравтодору та ДСНС.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram