Люди на колінах - загальновживана тактика для МВС
Загрузка плеера...

Перебування на колінах учасників протесту під Верховною Радою не є приниженням. Про це заявив речник МВС Артем Шевченко, коментуючи дії правоохоронців 3 березня під час ліквідації наметового містечка. За його словами, це "загальновживана тактика" для безпеки співробітника. Речник МВС зауважив, що ступінь жорсткості дій поліції не був надмірним, враховуючи "налаштованість мітингарів на агресію" та інформацію про можливу наявність у них зброї.

За повідомленням ЗМІ, під час сутичок протестувальників і правоохоронців біля Верховної Ради постраждали троє журналістів. Наразі прокуратура Києва зареєструвала кримінальне провадження про можливе перевищення копами службових повноважень. Також розпочато кримінальне провадження за фактом можливого перешкоджання поліцейським роботі журналіста.

Сам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи ситуацію, яка сталася уранці 3 березня, у своєму Twitter написав: "Ми теж прикрутили... А дехто тут каже, що не те малося на увазі". Такі слова очільника МВС неабияк обурили українців. Користувачі соцмереж почали активно коментувати висловлювання міністра. Не обійшлося із без міцного лайливого слівця.

За інформацією народного депутата Єгора Соболєва (у Facebook), правоохоронці уже відпустили всіх 112 раніше затриманих активістів. Підозру висунули лише одному - ветерану добровольчого батальйону Миколі Чудовському.

Після скандальних сутичок та затримань у Києві відновили рух на вулиці Грушевського, яка була заблокована через акції протесту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram