Російські хакери "зламали" Німеччину
Загрузка плеера...

Хакерська атака на урядову мережу Німеччини була заздалегідь спланована. Про це заявив виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ країни Томас де Мезьєр. Він стверджу, що кібернетичне ураження системи є серйозною проблемою.

Очільник МВС наголосив, що попри високий рівень кібербезпеки ФРН, їй загрожують різні сторони.

Атаку було одразу ізольовано, її взяли під контроль. Після цього дії хакерів відслідковували. За словами голови комісії Бундестагу з контролю за діяльністю спецслужб Арміна Шустера, кібернапад продовжується і досі. "А тому публічне обговорення деталей атаки стало б просто попередженням для нападників".

За попередньою інформацією, в "Інформаційну мережу Берлін-Бонн" проникла група хакерів APT28 (ейпіті двадцять вісім). Сервери, які атакували, раніше вважали надзахищеними. Зазначимо, що це угруповання пов'язують із Російською Федерацією.

Кіберзлочинців підозрюють також у масштабному нападі на внутрішню мережу Бундестагу в травні 2015 року. Тоді нападники зламали 14 серверів, зокрема, головний сервер системи з усією інформацією та доступом до внутрішньої мережі парламенту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram