Волинець: Насалик причетний до схем Януковича
Загрузка плеера...

Міністра енергетики Ігоря Насалика звинуватили у причетності до схем Януковича-молодшого. Урядовець був пов'язаний з оборудками щодо пластів підприємства "Селидіввугілля". Таку заяву зробив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Михайло Волинець, голова незалежної профспілки гірників України:

"21 лютого відбулась купівля-продаж і син Януковича переоформив пласти з одних людей на інших під виглядом купівлі-продажу. До цієї схеми був причетний і міністр Насалик" .

Крім того, голова Міненерговугілля був причетний і до інших оборудок. Свої справи зі "смотрящим" Насалик повертав через свою першу заступницю Ганну Карп.

Михайло Волинець, голова незалежної профспілки гірників України:

"Насалик проявляє власний комерційний інтерес до "Селидіввугілля", "Львівугілля" і "Волиньвугілля". Вони розмовляли про те, як розподілити кілька мільйонів вкрадених коштів, які виділялись з держбюджету на закупівлю саморятівників".

Корупція стала причиною фінансових проблем на держпідприємстві. Відчуження територій і збільшення заборгованості по зарплаті вимусили гірників "Селидіввугілля" розпочати страйк. Наприкінці лютого шахтарі заявили про початок безстрокового голодування у міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Втім, керівники проігнорували вимоги робітників.

Михайло Волинець, голова незалежної профспілки гірників України:

"Коли шахтарі голодували, ні міністр ні Карп ні разу з ними не зустрілася, хоча її кабінет розташований поверхом вище – над залою, де перебували шахтарі. На ніч там прикручували опалення, і шахтарі просто замерзали" .

Через стан здоров'я люди були вимушені припинити голодування. Втім, шахтарі заявили, що готові продовжувати боротьбу за свої права. Тепер профспілки вимагають не лише повернути їм гроші, а й усунути від влади корумпованого міністра і його заступницю. Відзначимо, сьогодні усім гірникам, які працюють на державних шахтах, недоплатили майже мільярд гривень. В середньому борг перед однією людиною становить 12 тис. грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram