Коцюбинське вирішить, чи піти під крило Києва
Загрузка плеера...

3 березня у селищі Коцюбинське відбудуться громадські слухання щодо приєднання цього населеного пункту до міста Києва. З такою ініціативою близько місяця тому до селищного голови Ольги Матюшиної звернулися місцеві жителі.

Ольга Матюшина, Коцюбинський селищний голова:

"Близько місяця тому до мене звернулися мешканці з ініціативою проведення громадських слухань щодо приєднання до Києва. Згідно зі статутом територіальної громади, якщо мешканці звертаються у кількості не менше, ніж 500 людей, що підтверджується відповідними підписами, орган місцевого самоврядування зобов'язана організувати проведення громадських слухань щодо нагальних питань".

Громадські слухання - це активний процес децентралізації, який в Україні відбувається уже декілька років. Селищний голова Ольга Матюшина зауважує, що тільки мешканці Коцюбинського мають визначитися, - чи приєднатись до столиці, чи до міста Ірпінь або ж залишитись самостійною територіальною одиницею.

Ольга Матюшина, Коцюбинський селищний голова:

"Громада має визначитися самостійно. Люди можуть обговорювати з представниками і Ірпінської міської ради, і Київської міської ради і обласної адміністрації. Люди можуть обговорювати між собою, але визначатися будуть люди".

Думки місцевих жителів із цього приводу різні, хоча чимало громадян вважають, що від приєднання до Києва може з'явитись чимало переваг.

Місцеві активісти не виключають провокацій та скандалів з боку тих, хто не налаштований відпускати Коцюбинське.

Ольга Матюшина, Коцюбинський селищний голова:

"Щодо можливості провокацій, я це також усвідомлюю. Упевнена, що правоохоронні органи будуть забезпечувати максимально правопорядок. ЗМІ будуть запрошені, будуть вестися відеофіксація та фотофіксація".

Проведення громадських слухань щодо вирішення долі Коцюбинського заплановано на 16-ту годину 3 березня у Будинку культури. На захід запрошені не лише мешканці населеного пункту, але й експерти, представники Київської міської державної адміністрації та депутати різних рівнів.

Джерело відео: інформаційна агенція "Погляд Приірпіння"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram