Біатлонний бойкот Росії не вдався
Загрузка плеера...

Через вживання російськими спортсменами допінгу одразу кілька країн закликали до бойкоту останнього етапу Кубку світу з біатлону, який має відбутися у Тюмені з 22 до 25 березня. Зокрема, не збираються заявляти атлетів на змагання команди Сполучених Штатів Америки, Канади та Чехії. Проте усі інші збірні, схоже, не мають наміру пропускати вирішальні гонки сезону.

Голова оргкомітету етапу Дмитро Грамоткін повідомив, що свою участь вже підтвердили 29 країн. Таким чином, орієнтовно у Тюмені виступлять 125 чоловіків та 120 жінок, серед яких усі лідери загальної класифікації Кубка світу.

Досі невирішеним є питання щодо збірної України. Багато представників громадськості вважають, що їхати у Росію – не лише політично неправильно, але й небезпечно. Особливо після історії зі спробою росіян підмінити допінг-пробу Віти Семеренко на Олімпіаді в Сочі. З іншого боку, "жовто-блакитній" команді важливо зберегти квоту на наступний сезон, а для цього потрібно заробляти очки у залік кубку націй. Вітчизняна федерація поки не оголосила остаточного рішення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram