Янукович хоче повернення Донбасу в лоно України
Загрузка плеера...

Екс-президент Віктор Янукович, скликаючи прес-конференцію в Москві, обіцяв озвучити інформацію "про нові докази причетності представників нинішньої української влади до розстрілу мітингувальників на Майдані", а також про судовий процес проти нього. Однак сенсаційна чи резонансна інформація так і не пролунала.

Варто зауважити, що прес-конференція Януковича не розпочалася вчасно. Віктор Федорович змусив себе чекати майже 40 хвилин. Захід почався нестандартно – з перегляду фрагментів фільму про грузинських снайперів на Майдані. Вчергове нагадали і про гвинтівку, яку оперативно вивіз із Майдану нинішній нардеп Сергій Пашинський.

Янукович не говорив, а читав текст з аркуша, доволі невпевнено, місцями затинався. Основна його увага була зосереджена на "неконституційності" нинішньої української влади та правильності вибору населення Криму, який начебто не мав іншого виходу, як попроситися в РФ.

Віктор Янукович, екс-президент України:

"Закон о реинтеграции Донбасса – это закон о продолжении войны. Война – это суть этой власти…"

Водночас президент-утікач спробував виступити у ролі голуба миру й заговорив про територіальну цілісність України, зокрема, про повернення Донбасу.

Віктор Янукович, екс-президент України:

"Сегодня главное – остановить войну… найти пути договориться, урегулировать конфликт и мирным путем объединить Донбасс с Украиной, сохранить целостность …"

Однак пізніше на уточнення одного з журналістів Янукович так і не зміг відповісти, мав він на увазі кордони України разом із Кримом до 2014 року чи вже без півострова. 

Також Віктор Федорович майстерно ухилився від відповіді на питання про причетність Сергія Пашинського, Андрія Парубія і Володимира Парасюка до розстрілів на Майдані. Екс-президент взагалі не відреагував на закид журналіста про причетність ще одного "П." до розстрілів. Натомість прозвучало запевнення, що "всі винні будуть покарані".

Загалом прес-конференція звелася до того, що Віктор Федорович вчергове нагадав про себе, на цей раз, правда, не зазначивши, що він усе ще легітимний. Експерти ще до початку заходу були налаштовані скептично і вважали, що з вуст Януковича будь-який компромат прозвучить смішно, оскільки він утік з України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram